ETKİNLİKLER

Kurumsal Etkinlikler

Toplu faaaliyetler dogru yapıldığında iş hayatınızı olumlu olarak etkileyebilir. Özellikle ekip olarak çalışanlar için bu faaliyetler, negativ çalışma ortamını canlandırabilir.

Lanetli Gelin oyunu ekip olarak beraber zaman geçirmenizi saglayacaktır. Ekip olarak çalışanların aralarındaki bagı güçlendirmek için faydalı bir etkinlik olacaktır. 60 dakika süren oyun boyunca sadece eglenmekle kalmayacak ve tüm yeteneklerinizi keşfedeceksiniz.

RANDEVU AL

Dogum Günü Partisi

Dogum günü kutlamak için olağanüstü bir şey bulmaya mı çalışıyorsunuz? Sadece hatırlanmayacak ama haftalarca konuşulacak bir şey mi? Lanetli Gelin Oyununda Dogum Gününüzü Kutlayın!

Partinizi haftalarca hatırlatmak için yeni ve heyecan verici bir meydan okuma sunuyoruz! Yer6 Korku Evi odalarında, siz ve misafirleriniz için benzersiz bir görevle bir odaya kilitlenecek şekilde ekip kuracaksınız. Bilmeceyi çözmek, bulmacaları çözmek ve kaçmak için 60 dakika çalışacaksınız!

Dogum günü kutlamanız için tüm mekanı veya sadece bir oyun odasını kiralayabilirsiniz.

Evlilik Teklifi

Özel biri için unutulmaz ve benzersiz bir teklif yapmak ister misiniz? Yer6 Korku evinde teklif edin ve ona ömür boyu unutulmayacak bir an yaşatın. Sadece iki kişi odanın içinde kilitli kalacak (çok samimi ve romantik!). Çıkış yolunu bulmaya ve problemleri çözmeye çalışacaksınız. Oyun ilerlerken sevgiliniz gizli bir yüzük bulacak ve soruyu nihai sürpriz teklifine götüreceksiniz! Yaratıcı fikirleriniz ve özel teklifleriniz varsa oyun odasını istediginiz gibi dizayn edebiliriz.